Kontakt



ABF Stockholm Komvux

Telefon: 08-453 41 00
Huvudkontor besöksadress: Sveavägen 41
E-post: komvux.stockholm@abf.se

Postadress
ABF Stockholm Komvux
Box 1305
111 83 Stockholm
 

BESÖKSADRESSER

Komvux City
Sveavägen 41, 4 tr.
E-post: komvux.stockholm@abf.se

Komvux Liljeholmen
Lövholmsvägen 2
E-post: liljeholmen.stockholm@abf.se

Komvux Kista
Kista Galleria 3
E-post: kista.stockholm@abf.se

Komvux Globen
Arenavägen 55
Arenavägen 63 
E-post: globen.stockholm@abf.se

Vår personal

Alexandra Stjerna

Rektor och enhetschef, Kista SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

alexandra.stjerna@abf.se

Anna Lejdestad » ABF

Anna Lejdestad

Rektor, Komvux City, Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

anna.lejdestad@abf.se

Annika Montin

Studie- och yrkesvägledare City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

annika.montin@abf.se

Berit Kristiansen

Studie- och yrkesvägledare City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

berit.kristiansen@abf.se

Cornelia Widmark

Rektor, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Emma Ardin-Holm » ABF

Emma Ardin-Holm

Rektor och enhetschef, Komvux City, Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

emma.ardin-holm@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Verksamhetschef vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Rektor och enhetschef, Globen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Julia Viktorsson

Rektor, Kista SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

julia.viktorsson@abf.se

Linda Harkén

Studie- och yrkesvägledare Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.harken@abf.se

Linda Svedberg

Rektor, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.svedberg@abf.se

Roberto Ghisler

Rektor och enhetschef, Liljeholmen SFI och Komvux

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

roberto.ghisler@abf.se

logos