Kontakt



ABF Stockholm Komvux

Telefon: 08-453 41 00
Huvudkontor besöksadress: Sveavägen 41
E-post: komvux.stockholm@abf.se

Postadress
ABF Stockholm Komvux
Box 1305
111 83 Stockholm

Öppettider expedition
Måndag + tisdag kl 08.30-18.00
Onsdag + torsdag kl 08.30-16.00
Fredag kl 08.30-15.00

BESÖKSADRESSER

Komvux City Sveavägen 41
Sveavägen 41, 4 tr

Komvux Liljeholmen
Lövholmsvägen 2

Komvux Kista
Kista Galleria 3

Komvux Globen
Arenavägen 55
Arenavägen 63 

Vår personal

Alexandra Stjerna

Rektor Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

alexandra.stjerna@abf.se

Anna Lejdestad » ABF

Anna Lejdestad

Biträdande Rektor City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

anna.lejdestad@abf.se

Annika Montin

Studie- och yrkesvägledare City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

annika.montin@abf.se

Camilla Berner

Tf. biträdande rektor Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

camilla.berner@abf.se

Cornelia Widmark

Rektor Globen Arenavägen 63

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

cornelia.widmark@abf.se

Emma Ardin-Holm » ABF

Emma Ardin-Holm

Biträdande rektor & Lärare i Svenska som andraspråk City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

emma.ardin-holm@abf.se

Huseyin Bulut » ABF

Huseyin Bulut

Studie- och yrkesvägledare City Sveavägen 41 och Globen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

huseyin.bulut@abf.se

Inger Lilienberg » ABF

Inger Lilienberg

Verksamhetschef vuxenutbildning

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

inger.lilienberg@abf.se

Johan Lundquist

Rektor Globen Arenavägen 55

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

johan.lundquist@abf.se

Linda Harkén

Studie- och yrkesvägledare Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

linda.harken@abf.se

Sara Magnusson

Tf. rektor Liljeholmen

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

sara.magnusson@abf.se

Susanne Gustavsson

Studie- och yrkesvägledare Kista

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

susanne.gustavsson@abf.se

Tommy Persson

Rektor City Sveavägen 41

MAILA OSS

STÄNG

TACK!

Tack för ditt meddelande - det är nu skickat till:

tommy.persson@abf.se

logos